icons/admin-kingicons/aktualizacjeicons/aplikacje-mobilneicons/aplikacje-webicons/backupicons/backup-alticons/backup-cloudicons/bazy-danychicons/bez-limitowicons/blockedicons/bug-pirateicons/chaticons/checkicons/mam-juz-kontoicons/firmaicons/officeicons/osoba-fizycznaicons/clockicons/dokumenticons/domenaicons/dropboxicons/dysk-cloudicons/emailicons/email-listicons/europaicons/git-svnicons/helpicons/help-alticons/sklepicons/admin-kingicons/weryfikacja-firmyicons/specialisticons/emailCombined Shapeicons/serwericons/szyfrowanieicons/domenaicons/officeicons/sslCombined Shapeicons/osoba-fizycznaRectangle 405Rectangle 405icons/serwerico-xicons/instalator-cmsicons/ipicons/jakoscicons/kalendarzicons/kartyicons/kod-htmlicons/listaicons/logiicons/lokalizacjaicons/magazynicons/malpaicons/malpa-noticons/minusicons/multipocztaicons/niedostepnaicons/officeicons/office-color/accessicons/office-color/excelicons/office-color/exchangeicons/office-color/onenoteicons/office-color/outlookicons/office-color/powerpointicons/office-color/publishericons/office-color/wordicons/office-exchangeicons/office-outlookicons/office-skypeicons/pakiet-prezenticons/plusicons/podstronyicons/pojemnoscicons/polskaicons/ponowicons/potwierdzicons/produktyicons/przypomnienieicons/radaricons/seo-staricons/serwericons/sklepGroup 9GroupGroup 5Group 7Group 814538315Layer_141untitled-11-0439Group7471untitled-11-265855Shape7364Page 1Page 1thin-0180_www_website_address_url_browserPage 1icons/specialisticons/ssdicons/ssd-alticons/ssh-konsolaicons/sslicons/ssl-alticons/ssl-klodka-adresicons/ssl-pasekicons/ssl-wildcardicons/swiat-jezykiicons/szablonyicons/szyfrowanieicons/telefonicons/transfericons/ustawieniaicons/usunicons/walutaicons/webmailicons/weryfikacja-domenyicons/weryfikacja-pelnaicons/wiedzaicons/wordpressicons/wykonanie-edycjaicons/wykresicons/zalacznikiicons/zespolicons/zespol-alt

eKsięgowość

Ulepszamy pracę biurową od 20 lat

Prosta i przejrzysta obsługa

Wybierz funkcjonalny i prosty w obsłudze program do fakturowania i zarządzania magazynem online.Wystaw fakturę i wyślij ją mailem

Wprowadź dane kontrahenta, dodaj towary lub usługi, sprawdź kwoty i gotowe. A to wszystko w zaledwie kilku kliknięciach.

Przypomnienia o płatnościach

Do klientów mogą trafiać automatyczne powiadomienia o przekroczonych terminach. Dostosujesz je w panelu usługi.

Swobodne zarządzanie magazynem

Realizuj przyjęcia i wydania magazynowe, przesuwaj towary między wieloma magazynami i przeprowadzaj inwentaryzacje. Możesz też stworzyć uprawnienia pracownikom do zarządzania magazynem.

Od teraz wszystkie swoje produkty masz pod kontrolą

Dokumenty

Do zarządzania stanami magazynowymi towarów służą specjalne dokumenty, zwane dokumentami magazynowymi. Za ich pomocą dokumentuje się wszelkie czynności związane z obrotem towarami w magazynie (przyjęcie wydanie, przesunięcie).

Stworzysz dokumenty magazynowe: PZ, WZ, RW, PW, MM.

Lokalizacje

Podczas przeprowadzania inwentaryzacji możesz wybrać różne lokalizacje magazynów, np. Magazyn główny, Magazyn mniejszy 1, Magazyn mniejszy 2 itd.

Wycena

Kiedy w magazynie znajdują się materiały jednorodne, nieskładowane oddzielnie, ale pochodzące z różnych dostaw i o różnych cenach. W takiej sytuacji ustawa o rachunkowości w art. 34 ust. 4 przewiduje stosowanie następujących metod wyceny, tj. cen (kosztów) przeciętnych, FIFO, LIFO oraz szczegółowej identyfikacji.

Inwentaryzacja

Dzięki inwentaryzacji możesz sprawdzić swoje stany magazynowe i kontrolować ilość swojego towaru.
Zarządzanie
Dokumenty
Lokalizacje
Wycena
Inwentaryzacja

Najwyższe standardy bezpieczeństwa

Nasi specjaliści czuwają 24h na dobę, aby Twoje dane były bezpieczne. Możesz spać spokojnie!
Masz nieprzerwany dostęp do aplikacji, nieważne gdzie jesteś - wystarczy się zalogować.

Pełna zgodność z polskim prawem

Dbamy o to, aby eKsięgowość była zawsze zgodne z prawem. Dlatego też nie musisz przejmować się nowelizacjami przepisów - tym wszystkim zajmiemy się za Ciebie my.

Zabezpieczenia przed błędami

W przypadku próby wykonania niezgodnej z przepisami operacji, zostaniesz o tym natychmiast poinformowany. eKsięgowość dba o to, abyś nawet przypadkowo nie usunął żadnego ważnego dokumentu.

Darmowe aktualizacje

Poza dbaniem o zgodność z prawem, pracujemy także nad wprowadzaniem nowych funkcjonalności. Zawsze będziesz korzystał z najnowszej wersji.

Polska wersja językowa

Dostarczana przez nas aplikacja do fakturowania i zarządzania magazynem jest przygotowana w pełni po polsku.

Dopasuj pakiet do swoich potrzeb

Możesz wybrać to, co faktycznie jest Ci niezbędne do prowadzenia swojej firmy online.

Księga przychodów i rozchodów

Dzięki niej ustalisz podstawy opodatkowania z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej. A jeśli korzystasz z innego systemu, za pomocą jednego formularza, przeniesiesz sumy z Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów (KPiR) do nowo założonej usługi eKsięgowość.

Pobieranie danych z GUS

Dzięki eKsięgowości możesz automatycznie pobrać dane kontrahenta z bazy GUS. Będzie Ci do tego potrzebny jedynie jego numer NIP. Jeśli chcesz, informacje o kliencie możesz także wpisywać ręcznie.

Fakturowanie, jakiego potrzebujesz

Masz dostęp 24/7 do finansów firmy, a gdy się rozwijasz,
możesz dodać księgową oraz pracowników obsługujących sprzedaż i magazyn.

Własny logotyp na fakturach

Logo firmy na fakturach to standard dostępny dla każdego użytkownika eKsiegowości w home.pl. To dodatkowy czynnik, dzięki któremu możesz budować profesjonalny wizerunek swojej firmy.

Uprawnienia i użytkownicy

Możesz nadawać współpracownikom uprawnienia do wystawiania i przeglądania dokumentów. Sam ustalasz zakres ich dostępności.

Definiowalne sposoby płatności

Księgowość powinna być maksymalnie elastyczna. Dlatego możesz określić, jakie mają być dostępne metody płatności. Łatwo ustalisz to w panelu usługi.

Faktury po angielsku i zagraniczne waluty

Nasza aplikacja pozwoli Ci wystawiać faktury w angielskiej wersji językowej. Dzięki niej obsłużysz także operacje w zagranicznych walutach, które wybierzesz w intuicyjnym menu.

Import produktów i kontrahentów z CSV

Możesz wygodnie pobrać dane z pliku CSV bez obaw, że będziesz musiał je przepisywać ręcznie. Zrobisz to zarówno w przypadku kontrahentów, jak i produktów w magazynie.

Zaawansowane raporty aktywności

Dzięki wbudowanym raportom możesz na bieżąco kontrolować aktywność swoich pracowników w aplikacji i dzięki temu jeszcze lepiej zarządzać rozliczeniami i magazynem.

Zerknij na specyfikację techniczną dla zaawansowanych

Wyślij nam wiadomość
Idealne dla Twojej firmy
Poczta dla biznesu

Profesjonalne skrzynki e-mail

Office 365

Najlepszy pakiet biurowy

Wybierz plan dla siebie

Start BEZ PROMOCJI ZA ROK
/

Biznes BEZ PROMOCJI ZA ROK
/

Pro BEZ PROMOCJI ZA ROK
/

Parametry
 
 
 
Ilość faktur
bez limitu
bez limitu
bez limitu
Ilość klientów
bez limitu
bez limitu
bez limitu
Ilość produktów
bez limitu
bez limitu
bez limitu
Faktury (proforma, vat, korygująca, zaliczkowa, marża)
Wysyłka faktur mailem
Przypomnienie o płatnościach
Obsługa magazynu
Dokumenty magazynowe (PZ, WZ, RW, PM, MM)
Obsługa wielu magazynów/stany magazynowe
Inwentaryzacja
FIFO/LIFO

Masz wątpliwości? Skontaktuj się z nami

Infolinia handlowa

720 820 720

z telefonów stacjonarnych, komórkowych i z zagranicy

E-mail

Skorzystaj z udostępnionego formularza i możliwie szczegółowo opisz potrzeby.

Czat z konsultantem

W kilku zdaniach przedstaw zamysł, który chcesz zrealizować, a my dobierzemy usługi.