icons/admin-kingicons/aktualizacjeicons/aplikacje-mobilneicons/aplikacje-webicons/backupicons/backup-alticons/backup-cloudicons/bazy-danychicons/bez-limitowicons/blockedicons/bug-pirateicons/chaticons/checkicons/mam-juz-kontoicons/firmaicons/officeCombined ShapeShapeicons/osoba-fizycznaicons/clockicons/dokumenticons/domenaicons/dropboxicons/dysk-cloudicons/emailicons/email-listicons/europaicons/git-svnicons/helpicons/help-alticons/sklepicons/admin-kingico-officeicons/weryfikacja-firmyicons/specialisticons/emailCombined Shapeicons/serwericons/szyfrowanieicons/domenaicons/officeicons/sslCombined Shapeicons/osoba-fizycznaRectangle 405Rectangle 405icons/serwerico-xicons/instalator-cmsicons/ipicons/jakoscicons/kalendarzicons/kartyicons/kod-htmlicons/listaicons/logiicons/lokalizacjaicons/magazynicons/malpaicons/malpa-noticons/minusicons/multipocztaicons/niedostepnaicons/officeicons/office-color/accessicons/office-color/excelicons/office-color/exchangeicons/office-color/onenoteicons/office-color/outlookicons/office-color/powerpointicons/office-color/publishericons/office-color/wordicons/office-exchangeicons/office-outlookicons/office-skypeicons/pakiet-prezenticons/plusicons/podstronyicons/pojemnoscicons/polskaicons/ponowicons/potwierdzicons/produktyicons/przypomnienieicons/radaricons/seo-staricons/serwericons/sklepGroup 9GroupGroup 5Group 7Group 814538315Layer_141untitled-11-0439Group7471untitled-11-265855Shape7364Page 1Page 1thin-0180_www_website_address_url_browserPage 1icons/specialisticons/ssdicons/ssd-alticons/ssh-konsolaicons/sslicons/ssl-alticons/ssl-klodka-adresicons/ssl-pasekicons/ssl-wildcardicons/swiat-jezykiicons/szablonyicons/szyfrowanieicons/telefonicons/transfericons/ustawieniaicons/usunicons/walutaicons/webmailicons/weryfikacja-domenyicons/weryfikacja-pelnaicons/wiedzaicons/wordpressicons/wykonanie-edycjaicons/wykresicons/zalacznikiicons/zespolicons/zespol-alt

Wybierz usługę Office 365 dopasowaną do potrzeb Twojego biznesu!

Te same niezawodne i popularne programy udostępniamy Ci teraz na naszej nowej platformie.

Kupiłeś Office 365 w home.pl przed 5.09.17?

Aby dokupić pakiet lub dodatkową licencję pakietu Office 365, przejdź do logowania poniżej.

Zaloguj się

Darmowe aktualizacje

W pakiecie posiadasz zawsze aktualną wersję wszystkich aplikacji pakietu, takich jak Word, Excel, Outlook i innych. Cały czas korzystasz z ich najlepszej odsłony i najnowszych funkcji.

Wystarczy jedno kliknięcie, abyś przeniósł się do najnowszej wersji swoich ulubionych programów z gamy Office 365. Aktualizowanie pakietu gwarantuje, że masz najnowsze aktualizacje zabezpieczeń i poprawki. Proces jest maksymalnie uproszczony, darmowy i gwarantuje Ci bezpieczeństwo korzystania z Twojego Office'a.

Instalacja na 5 komputerach PC lub Mac

Gdy posiadasz już jedną licencję Office 365 w planie Business lub Business Premium,
możesz zainstalować pakiet aż na na 5 komputerach, 5 tabletach i 5 telefonach.
Dzięki temu będziesz miał dostęp do aplikacji pakietu na komputerze stacjonarnym,
laptopie, telefonie i tablecie.

Dopasuj Office do siebie

Poczta Exchange

Word

Excel

PowerPoint

OneNote

Poczta Exchange

Word

Excel

PowerPoint

OneNote

Outlook

Publisher

Oprócz wybranych aplikacji możesz otrzymać:
  • OneDrive - 1024 GB miejsca na bezpiecznym dysku w chmurze
  • Polską pomoc techniczną, dostępną 24/7
  • Możliwość współdzielenia kalendarzy z partnerami biznesowymi

Mobliność

Mobilność to podstawa w dzisiejszym biznesie. Dlatego Office 365 od home.pl daje Ci możliwość stałego kontaktu z własną firmą. Skorzystaj ze stałego dostępu do poczty e-mail, błyskawicznych wiadomości, dokumentów i pozostałych usług ze swojego pakietu. Wystarczy, że w swoim tablecie lub telefonie będziesz miał dostęp do Internetu.

Bezpieczeństwo

Twój Office 365 to także dbałość o bezpieczeństwo i ochrona prywatności danych i dokumentów, które przechowujesz w chmurze. Możesz kontrolować poziom zabezpieczeń prywatności i bezpieczeństwo oraz transparentność działania użytkowników.

Oszczędność

Jedna licencja pakietu pozwala używać go na wielu urządzeniach stacjonarnych oraz mobilnych. Office 365 zapewni Ci także niespotykaną dotąd elastyczność rozliczeń. Pakiet możesz wybrać na okres miesiąca, kilku miesięcy, roku lub kilku lat. Po prostu korzystaj z niego tak długo, jak potrzebujesz. Bez niepotrzebnych zobowiązań.

Współpraca

Możesz współtworzyć dokumenty z innymi współpracownikami. Masz przy tym możliwość przeglądania historii ich edycji. Zmiany w treści wprowadzasz w czasie rzeczywistym i obserwujesz, co edytują w tym czasie inne osoby. Dokumenty automatycznie zapisują się w chmurze i masz do nich dostęp przez cały czas na każdym urządzeniu.
Mobilność
Bezpieczeństwo
Oszczędność
Współpraca
Mobilność
Bezpieczeństwo
Oszczędność
Współpraca

Polskie wsparcie techniczne

Potrzebujesz pomocy w konfiguracji Office 365? Masz dodatkowe pytania? Nie krępuj się, skontaktuj się z nami pod dedykowanym numerem infolinii.

Infolinia +48 91 432 55 72

Dostępna:
poniedziałek – piątek: 8:00 – 20:00


Obejrzyj wideo

Masz wątpliwości? Skontaktuj się z nami

Infolinia handlowa

720 820 720

Z telefonów stacjonarnych, komórkowych i z zagranicy

E-mail

Skorzystaj z udostępnionego formularza i możliwie szczegółowo opisz potrzeby.

Czat z konsultantem

W kilku zdaniach przedstaw swoje potrzeby, a my dobierzemy dla Ciebie odpowiednie usługi.

Nie wiesz jaki pakiet wybrać?

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniej usługi Office 365? Skontaktuj się z nami!

Imię i nazwisko

Podaj swoje imię i nazwisko

E-mail

Na ten e-mail otrzymasz ofertę od home.pl

+48 Telefon komórkowy

Numer telefonu, który ułatwi kontakt z Tobą